P.POŻ

P.POŻ

PPOŻ to skrót od przepisów przeciwpożarowych. Stanowią one zbiór zasad zapisanych w prawie polskim, związanych z zabezpieczeniem przeciwpożarowym w miejscu pracy. Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na terenie firmy czy zakładu w razie ewentualnej sytuacji kryzysowej związanej z rozprzestrzenieniem się ognia.

Nasza oferta obsługi i szkoleń w zakresie ochrony przeciwpożarowej zapewnia pełne i kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy. Nasze usługi obejmują:

  • Obsługę przeciwpożarową – opracowanie i aktualizacja dokumentacji PPOŻ, doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a także audyty i kontrole PPOŻ
  • Szkolenia PPOŻ – szkolenia dostosowane do potrzeb i wymagań Twojej firmy, w tym m.in. szkolenia dla kadr kierowniczych, szkolenia dla pracowników, a także szkolenia specjalistyczne
  • Ocena ryzyka pożarowego – ocena ryzyka pożarowego i pomoc w opracowaniu odpowiednich środków ochrony przeciwpożarowej
  • Tworzenie dokumentacji – zgodnej z obowiązującym w tym zakresie prawem
    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie w sposób skuteczny i profesjonalny.

P.POŻ w Twojej firmie

Nasze usługi z zakresu PPOŻ kierowane są do wszystkich podmiotów i pracodawców, którym zależy na bezpieczeństwie i komfortowych warunkach pracy wszystkich pracowników. Ryzyko pożaru pojawia się w każdym miejscu, natomiast umiejętne zachowanie, świadomość zagrożenia i postępowanie według schematu może uratować zdrowie i życie ludzi. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w tym zakresie, a do swoich zadań podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

BHP TO NASZA PASJA

Zajmujemy się zarówno teoretycznymi aspektami związanymi z obszarami naszego funkcjonowania, jak i praktycznym zastosowaniem ich w codziennej pracy. Potrafimy identyfikować zagrożenia i stosować odpowiednie środki zabezpieczające, a także prowadzić szkolenia i komunikować się z różnymi grupami osób, z którymi współpracujemy w ramach realizowanych zadań. Wyróżnia nas:

  • elastyczność - zawsze dostosowujemy się do grupy, którą szkolimy
  • autentyczność i prosty przekaz - pragniemy, aby wszystkie przedstawiane informacje zostały przekazane w sposób zrozumiały dla każdego
  • zamiłowanie do bezpieczeństwa - znamy wszystkie tajniki BHP i chętnie się nimi dzielimy
  • kultura w miejscu pracy i pełen profesjonalizm

Stale doskonalimy nasze działania, co przekłada się na wysokie standardy podczas realizacji nadzorów oraz szkoleń.

ul. Przyczyna Dolna 37,
67-400 Wschowa

© 2023 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone