Podesty

Podesty ruchome przejezdne

To jedne z nielicznych maszyn dysponujące unoszoną platformą przystosowaną do przemieszczania osób, choć można z ich pomocą transportować również produkty. Ich konstrukcja opiera się na podwoziu wyposażonym w napęd, zamontowanej do niego konstrukcji nośnej oraz platformie roboczej.

 

Aktualnie jedyną możliwością uzyskania uprawnień do obsługi tego typu urządzeń jest zdanie egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki nam uzyskanie stosownych uprawnień odbywa się bez zbędnego stresu. Przygotowujemy kursantów pod kątem teoretycznym i praktycznym – zarówno w odniesieniu do zdania egzaminu, jak i późniejszej pracy.

BHP TO NASZA PASJA

Zajmujemy się zarówno teoretycznymi aspektami związanymi z obszarami naszego funkcjonowania, jak i praktycznym zastosowaniem ich w codziennej pracy. Potrafimy identyfikować zagrożenia i stosować odpowiednie środki zabezpieczające, a także prowadzić szkolenia i komunikować się z różnymi grupami osób, z którymi współpracujemy w ramach realizowanych zadań. Wyróżnia nas:

  • elastyczność - zawsze dostosowujemy się do grupy, którą szkolimy
  • autentyczność i prosty przekaz - pragniemy, aby wszystkie przedstawiane informacje zostały przekazane w sposób zrozumiały dla każdego
  • zamiłowanie do bezpieczeństwa - znamy wszystkie tajniki BHP i chętnie się nimi dzielimy
  • kultura w miejscu pracy i pełen profesjonalizm

Stale doskonalimy nasze działania, co przekłada się na wysokie standardy podczas realizacji nadzorów oraz szkoleń.

ul. Przyczyna Dolna 37,
67-400 Wschowa

© 2023 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone